Çağımızın hızla dijitalleşen dünyasında, el yazısıyla yazma alışkanlığının unutulmaya yüz tuttuğu bir gerçek. Ancak bilim adamları, bu eski yöntemin beynimiz üzerindeki derin etkilerini keşfetmeye devam ediyorlar. İşte bu konudaki son araştırmalar
Related Posts
Trabzon’da 19 Mayıs coşkusu
Trabzon’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar, Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni ile başladı ve Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu’nda devam etti.
Japonya’dan PKK kararı! Meclis’te onaylandı! Türkiye’ye çağrı
Japonya, terör örgütü PKK’ya fon sağlayan yandaşlarının varlıklarını donduran yasayı onayladı.
İstanbul’lu pompacılardan büyük vurgun
İstanbul’lu pompacılardan büyük vurgun