Palworld için beklenen güncelleme çıktı!

Pocketpair, Palworld için 0.3.3 güncellemesini yayınladı. Ücretsiz sunulan güncelleme kapsamında oyuncuları deliye çeviren depolama sorunu düzeltildi. 0.3.3 paketiyle birlikte ayrıca çeşitli oyun içi hatalar da giderildi. İşte detaylar.

Palworld 0.3.3 güncellemesiyle depolama sorunu çözüldü

Palworld 0.3.3 güncellemesinde ele alınan en önemli değişiklik, kaydedilen dosyaların depolamada oldukça fazla yer kaplamasıydı. Bu sorunu çözen Pocketpair, sınırlı depolama alanına sahip kullanıcılarını da rahatlatmış oldu.

Güncelleme notlarında, depolama hatasının yanı sıra başka değişikliklere gidildiği de belirtildi. Geliştirici, önümüzdeki sürümlerde kaldırılması hedeflenen çeşitli küçük hataların farkında olduğunu ifade etti. Ayrıca oyunun henüz erken aşamada olduğunun altını çizdi.

Öte yandan son birkaç gün içinde Palworld’ün Steam’deki oyuncu sayısı yüzde 800 civarında arttı. Güncelleme öncesinde 15 ila 30 bin kullanıcıya hitap eden oyun, şu anda 150 bine yakın oyuncuya ulaşmış durumda. Steam Yaz İndirimlerinin de oyuncu sayısı artışında büyük bir etkisi oldu.

Palworld’ün fiyatı yüzde 25 oranında düşerek 11,24 dolara kadar geriledi. Steam Yaz İndirimleri kapsamında yapılan indirim ise birçok oyuncunun ilgisini başardı.

Hala erken erişimde olduğunu düşünürsek, Palworld’ün büyük işlere imza attığını söylemek mümkün. Anlık oyuncu sayısı bir dönemler 2 milyonu görmüş olsa da, son güncellemeyle birlikte yeniden dikkatleri üzerine topladığını belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyun hakkında deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir